Ludwik PINDEL (ur. 1922)
Nr katalogowy: 133
Akt leżący, ok. 1956
olej, płótno, 27,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Pindel
olej, płótno, 27,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Pindel
na odwrocie dwie nalepki wystawowe: Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Oddział w Krakowie [1956?], z nr 2343 i danymi
o pracy.