Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy: 131
Akt
olej, płótno naklejone na tekturę,
23 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI
sygn. l. d.: PODSADECKI