Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy: 114
Na saniach, ok. 1958
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Napis na odwrocie po szwedzku? i data 1958.