Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy: 11
Kościół św. Piotra [w Krakowie], 1915
litografia - kredka, papier,
18,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)