49
Broszka platynowa art.-deco platyna pr. 0.900, masa całkowita wyrobu 20,250 g,
okres międzywojenny XX w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

50
Bransoleta art.-deco złoto pr. 0,585, masa całkowita 8,000 g
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

51
Naszyjnik platynowo-złoto-srebrny platyna pr. 0,950, złoto pr. 0,560, srebro pr. 0,800,
masa łączna 6,550 g
Cena wywoławcza. 5 000 zł

52
Kolczyki złoto - srebrne Wyrób najprawdopodobniej pochodzi z terenów
Austro-Węgier i nosi znamiona przełomu XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

53
Brosza - kamea oprawa złoto pr. 0,585,
masa całkowita 34,200 g
Cena wywoławcza. 7 000 zł

54
Wisior z miniaturą masa całkowita 29,650 g
Cena wywoławcza. 12 700 zł

55
Wisior masa całkowita wyrobu 10.600 g;
wyrób nosi znamiona XIX w.
Cena wywoławcza. 12 700 zł

56
Pierścionek z opalem białe złoto pr. 14 ct, masa całkowita wyrobu 5,190 g
Cena wywoławcza. 9 200 zł

57
Broszka złota w formie gwiazdy złoto pr. 18 ct,
masa całkowita wyrobu 4,260 g
Cena wywoławcza. 6 400 zł

58
Naszyjnik - broszka złoto pr. ok. 0,500 srebro pr. 0,750
Cena wywoławcza. 13 000 zł

59
Brosza platynowa Wyrób najprawdopodobniej pochodzący
z terenów Austrii, wykonany po 1923 r.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

60
Broszka - wisior Klimatyczny, bardzo elegancki wyrób
biżuteryjny noszący znamiona XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

61
Szpilka z białego złota złoto pr.18 ct, masa całkowita wyrobu 1,480 g
Cena wywoławcza. 3 000 zł

62
Zegarek naręczny, męski, Szwajcaria, Genewa, firma Vacheron i Constantin,
po poł. XX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

63
Zegarek naręczny, damski, IWC Schaffhausen;
Szwajcaria, firma IWC SCHAFFHAUSEN, 1961.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

64
Zegarek kieszonkowy, damski, Szwajcaria, firma Le Coultre i Cie,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

65
Zegarek naręczny, damski, Boucheron Szwajcaria, dla firmy BOUCHERON,
po 1995.
Cena wywoławcza. 28 500 zł

66
Zegarek naręczny, damski, w firmowym etui, z certyfikatem,
Patek Philippe, model „Nautilus”;
Szwajcaria, Genewa, firma Patek Philippe, 1998.
Cena wywoławcza. 52 000 zł