622
Paterka
srebro próby 830;
Wrocław, Lemor Silberwarenfabrik
(czynna 1818-1945)
(czynna 1818-1945)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
624
Filiżanka ze spodkiem
srebro próby 3 z głową Diany;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
628
Patera ze szkłem
srebro próby 3 z głową Diany,
Wiedeń, firma H.Südfeld und Co, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
630
Lichtarz srebrny
srebro pr. 3; Warszawa, warsztat Józefa Chylińskiego,
lata 20. XX w.
lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
633
Komplet sztućców deserowych na 12 osób
srebro próby 800,
Berlin, Wilhelm Müller. 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
August Louis MOREAU (1834-1917)
Nr katalogowy701
Wazonik z puttem
brąz patynowany, mosiądz, marmur;
Francja, pocz. XX w.
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
704
Dzwon
spiż, patyna, żelazo;
Kalisz, ludwisarz W. Richter, 1844.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
708
Ikona - Matka Boska „Pocieszycielka”
tempera na desce z płytkim kowczegiem,
31,5 x 28 x 3,8 cm. Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
710
Ikona - Matka Boska „Wsiemiłostiwaja”
tempera na desce, okład z blachy mosiężnej;
Rosja, k. XIX w.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
716
Szabla turecka, typu „szamszir”,
w pochwie;
Turcja i Europa, pocz. XIX w.
Turcja i Europa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 700 zł
Tobias MAYER ( 1723-1762)
Nr katalogowy718
Mapa Ziem Rzeczypospolitej
Norymberga, wyd. Spadkobierców Homanna, 1773
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Wacław GRODECKI, Andrzej POGRABKA
Nr katalogowy721
Mapa Polski
i Wielkiego Księstwa Litewskiego;
Z atlasu „Theatrum Orbis Terrarum”,
wyd. Abrahama Orteliusa, 1595.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
723
Album ze starymi kartami pocztowymi
tektura, papier, karton, druk; 37,8 x 25 x 4,5 cm.
Polska, XIX / XX w.
Polska, XIX / XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
726
Lampa naftowa z figurką putta
Warszawa, na podstawie znak firmy
Roman Plewkiewicz; XIX/XX w.
Roman Plewkiewicz; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
728
Para kinkietów elektrycznych,
trójramiennych, w manierze Ludwika XV
brąz, odlew cyzelowany, złocony;
Polska lub Francja, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
730
Zegar szafowo-podłogowy
w typie biedermeierowskim;
Anglia, ok. 1879.
Anglia, ok. 1879.
Cena wywoławcza.
4 500 zł