Nr katalogowy: 635
Solniczka
srebro, wewnątrz złocone,
Polska? złotnik „IG”; ok. poł. XIX w.
na stopie prostokątnej o falistej krawędzi; trzon krótki, kanelowany; czarka prostokątna, o zaokrąglonych narożach, wewnątrz puklowana i złocona; brzegi profilowane; cecha imienna „IG”, obok znak nieczytelny;
srebro, wewnątrz złocone, wys. 4 cm, dł. 8,5 cm, szer. 7,3 cm; waga 57 g;