Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887-1952)
Nr katalogowy: 230
Nokturn - kościół św. Jana w Krakowie
olej, płótno, 95,5 x 68 cm;
sygn. p. d.: SJaxa/ 1917
sygn. p. d.: SJaxa/ 1917