Nr katalogowy: 193
W ogrodzie, ok. 1900
olej, tektura; 23,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, tektura; 23,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile monogramu WW z cyfrą 4 i napisem: Ze zbioru dzieł Wojciecha Weissa. Dom artysty; oraz nr 000465