1. Georg BIRNBACHER (ok.1885-1917)
Liebende, ok. 1919
drzeworyt, papier; 16,9 x 14,8 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: .../ G. Birnabachen (ołówkiem)
2. Lyonel FEININGER (1871-1956)
Segler
drzeworyt, papier; 17,8 x 18 cm (odcisk płyty);
napis l. d.: Lyonel Feininger (ołówkiem)
3. Walter GRAMATTÉ (1897-1929)
Das Kreisen, 1918
litografia, papier; 26,3 x 20,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Gramatte/ 18 (ołówkiem);
4. Walther RUTTMANN (1887-1941)
Spaziergang
litografia, papier; 25,6 x 17,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: R (na płycie) oraz napis Walter Ruttmann 19 (ołówkiem)
5. Fritz SCHAEFLER (1888/89-1954)
Bildnis M. Butting
drzeworyt, papier; 32,8 x 23,7 cm (odcisk płyty); napis na płycie:
M. Butting/ 1919; sygn. p. d.: F. Schaefler (ołówkiem),
napis autorski z lewej: Bildnis Butting