Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)
Nr katalogowy: 316
Seria, 2011
akryl, płótno,
120 x 90 cm;
akryl, płótno,
120 x 90 cm;
sygn. u dołu: Marek Dzienkiewicz
opisany na odwrociu: Marek Dzienkiewicz/ Seria 2011/ akryl na płótnie/ 90/120 cm