Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy: 303
Łabędzie, 2000
olej, płyta, 70 x 79,3 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2556/2000
olej, płyta, 70 x 79,3 cm;
Na odwrocie nalepka autorska z danymi o pracy