Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy: 101
Zestaw trzech litografii
1. Scherzo VII
2. Scherzo VI
3. Dom I
1. Scherzo VII: litografia, papier, 50 x 35 cm (cały arkusz);
sygn. p. d.: Wacław Kondek 1966 (ołówkiem);
l. d.: tytuł; po środku numer: 6/10
2. Scherzo VI: litografia, papier, 50 x 35 cm (cały arkusz);
3. Dom I: litografia, papier, 35 x 48 cm (cały arkusz);
sygn. p. d.: Wacław Kondek 1965 (ołówkiem);
l. d.: tytuł, po środku numer: 4/5