Beata BIAŁECKA (ur. 1966)
Nr katalogowy: 312
Portret 1, 2007
olej, płótno, 22 x 22 cm;
sygn. p. d.: B.E. Białecka 07
olej, płótno, 22 x 22 cm;
sygn. p. d.: B.E. Białecka 07; opisany na odwrocie: PORTRET 1/ B. E. B. 2007 / olej