Nr katalogowy: 37
Solniczka
srebro próby 3; waga 46 g.
Wiedeń, 1 ćw. XX w.
na kolistej, profilowanej stopie i niskim trzonie z półkulistą, gładką czarką z kołnierzem obrzeżonym profilowaną taśmą z czterema wcięciami dekorowanymi gałązkami laurowymi, wnętrze złocone;
srebro próby 3; wys. 4,3 cm, średn. 7,6 cm; waga 46 g.
Wiedeń, 1 ćw. XX w.