Magdalena MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA
Nr katalogowy: 345
Rozdroże, 2011
olej, płótno, 100 x 120 cm;
olej, płótno, 100 x 120 cm;
praca opisana na odwrocie: olej na płótnie, 100 x 120 / "Rozdroże" 2011 / MAGDALENA / MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA
Magdalena MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA (ur. 1974)