Władysław KUFKO (ur. 1955)
Nr katalogowy: 342
Latający Holender, 2007
olej, płótno, 60 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
olej, płótno, 60 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
napis autorski na odwrocie: KUFKO/ “LATAJĄCY
HOLENDER/ 2007/ ol. pł