Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Nr katalogowy: 322
Kompozycja, 1958-60
olej, płótno, 137 x 77,5 cm;
olej, płótno, 137 x 77,5 cm;
na odwrocie naklejka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Zachęcie w Warszawie z autorem i tytułem