Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)
Nr katalogowy: 318
Zbombardowane miasto
z cyklu „Epitafia”, 1958
olej, płótno, 190 x 140 cm;
olej, płótno, 190 x 140 cm;
napis autorski na odwrocie: KAJETAN SOSNOWSKI/“ZBOMBARDOWANE MIASTO”/z cyklu EPITAFIA - 1958/ olej 190 X 140