Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy: 304
Tzere, 1974
tusz, akwarela, papier, 63 x 50 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 74
sygn. p. d.: Lebenstein 74
napis autorski na odwrocie: Lebenstein/ 1974/ “Tzere”