Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Nr katalogowy: 105
Wydalony z Ziemi, 1969
akwaforta, akwatinta, papier, 72, 5 x 53,5 cm;
sygn. p. d.: Janusz Przybylski