603
Patera do owoców Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

604
Kałamarz Wiedeń, firma Argentor Werke Rust und Hetzel,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

605
Patera secesyjna Wiedeń, AK und Cie (Albert Köhler u. Cie),
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

606
Dzban do wina Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

607
Patera dekoracyjna Warszawa, wytwórnia Norblin,
Br. Buch i T. Werner, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

608
Serwis do kawy i herbaty Niemcy, Geislingen, Württembergische
Cena wywoławcza. 2 600 zł

609
Buliera z podgrzewaczem USA, Brooklyn, E. G. Webster and Son (zał. 1860),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

610
Patera Austro-Węgry?, firma Phenix, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

611
Para solniczek Francja, Paryż, wytwórnia Jules Monney,
1884-1895
Cena wywoławcza. 700 zł

612
Solniczka podwójna Austro-Węgry, 1856
Cena wywoławcza. 1 900 zł

613
Sztućce półmiskowe do ryb Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

614
Kabaret do przypraw Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

615
Cukiernica Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

616
Świecznik Berlin, J. Eichler, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

617
Komplet sztućców z parą solniczek w kasecie (59 sztuk);
Wiedeń, firma J. C. Klinkosch, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

618
Papierośnica damska Austria, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

619
Talerz półmiskowy Paryż, firma Odiot, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

620
Cukiernica skrzynkowa Warszawa, wytwórnia Krupski i Matulewicz, 1932-44
Cena wywoławcza. 2 300 zł

621
Świecznik dwuramienny Berlin, J. Eichler, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

622
Koszyczek neorokokowy Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

623
Cukiernica skrzynkowa Praga, monogram złotnika SK, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

624
Świecznik Austria, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

625
Żardiniera Frankfurt n/Menem, firma Breidenstein und Renaud
(czynni 1889-lat 20.XX w.), ok. 1900
Cena wywoławcza. 11 500 zł

626
Cukiernica skrzynkowa Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

627
Taca owalna Niemcy, Hanau, firma J. D. Schleissner Söhne
(czynna od 1816 do dziś), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

628
Cukiernica skrzynkowa Królestwo Polskie, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

629
Komplet do kawy Berlin, Gebr. Friedländer (czynni od 1829), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

630
Lampa wisząca, tzw. „wieczna”, 6-świecowa - judaicum;
Przedmiot unikatowy klasy muzealnej!
Cena wywoławcza. 48 000 zł

701
Naszyjnik Wyrób pochodzący najprawdopodobniej
z przełomu XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

702
Bransoleta wyrób wykonany najprawdopodobniej w końcu XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

703
Brosza w typie art - deco złoto pr.0,585, masa łączna wyrobu 4,100 g.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

704
Pierścionek platynowy platyna pr.0.950, masa łączna wyrobu 3,350 g.
Cena wywoławcza. 9 300 zł

705
Pierścionek platynowy platyna pr. ok. 0,950, masa łączna wyrobu 5,070 g.
Cena wywoławcza. 31 000 zł

706
Pierścionek złoty złoto pr.0,585, srebro, masa łaczna wyrobu 2,450 g.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

707
Pierścionek złoty złoto pr.0,750, masa łączna wyrobu 3,100 g.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

708
Broszka złoto -srebrna złoto pr. 0,585, oprawa kamieni srebro
(srebro-stara próba austriacka),
masa łączna wyrobu 5,690 g
Cena wywoławcza. 8 800 zł

709
Zegarek naręczny, damski USA, firma BULOVA, po 1924.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

710
Zegarek naręczny, damski USA, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

711
Zegarek kieszonkowy, z kluczykiem Szwajcaria, Sainte-Croix, firma Braci Mermod,
pocz. lat 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

712
Zegar gabinetowy art deco, z czaplami Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

713
Zegar z kulą wyobrażającą nieboskłon Francja, Paryż, firma Vincenti i Cie,
po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

714
Lornetka teatralna Niemcy?, Jena?, wytwórnia Carl Zeiss?,
1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

715
Patera do tortu Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

716
Samowar Rosja, Tuła, firma Braci Bataszew, po 1882.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

717
Zegar kominkowy z postacią filozofa Francja, Paryż, firma Japy Freres, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

718
Żardiniera secesyjna Holandia, Maastricht, firma ORANIA, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Edmund Feliks KOROSADOWICZ (1872-1964)

719
Medalion - „Stanisław Wyspiański” brąz, odlew patynowany; średnica 25,8 cm.
Polska, 1932
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Pierre Jean DAVID d'ANGERS (1788-1856)

720
Medalion - „Julian Ursyn Niemcewicz” Medalion wykonany w 1837; odlew późniejszy.
Cena wywoławcza. 1 500 zł