Nr katalogowy: 710
Zegarek naręczny, damski
USA, lata 30. XX w.
osadzony na bransoletce w formie łańcuszka; tarcza w kształcie owalu ściętego na końcach, z arabskimi cyframi i stalowymi, oksydowanymi wskazówkami, osłonięta szkiełkiem; oprawa dekorowana motywem stylizowanych listków laurowych, kameryzowana; na zapięciu łańcuszka napis: „1120-12 K GOLD FILLED / PAT. 2097.055 USA”;
białe złoto 12 K., 4 brylanciki, szafiry; wymiary zegarka 3 x 2 x 0,6 cm. USA, lata 30. XX w.