Nr katalogowy: 701
Naszyjnik
Wyrób pochodzący najprawdopodobniej
z przełomu XIX/XX w.
Finezyjny, delikatny w formie naszyjnik wykonany ze srebra pozłoconego, wysadzany granatami (piropy w szlifie rozety holenderskiej i antwerpskiej), masa łączna wyrobu 18,580 g.
Wyrób pochodzący najprawdopodobniej z przełomu XIX/XX w.