Nr katalogowy: 264
Miniatura - „Schadzka w alkowie”
4 ćw. XIX w.
gwasz, kość, 8,5 x 6,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Troverer?
sygn. u dołu: Troverer?