Nr katalogowy: 120

Jerzy HOPPEN (1891-1969)

Nr katalogowy: 120

Czaty

akwaforta, miękki werniks, papier, 44 x 34 cm;
sygn. p. d : Jerzy Hoppen, l. d.: “Czaty”