Hanna Żuławska
Nr katalogowy: 15
Kompozycja 3 wazonów
fragment kompozycji z lat 60. XX w.
ceramika, szkliwo w kolorze szafirowym
sygn.: od spodu wyciskiem
wym.: stożkowy: wys. 50,5 cm, średn. podst. 10,8 cm; podwójny: wys. 40,5 cm, średn. podst. 8,7 x 11,2 cm (owal); pojedynczy: wys. 39,5 cm, średn. podst. 12,7 cm