Jacek SIENICKI (1928-2000)
Nr katalogowy: 328
Kwiat, 1998
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: 98 / J. SIENICKI
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: 98 / J. SIENICKI
napis autorski na odwrocie: Jacek/ Sienicki/ “Kwiat”/ ol. Pł. 1998