Jagoda SZYMAŃSKA (ur.1983)
Nr katalogowy: 310
Szyba VIII, 2009
olej , płótno, 140 x 140 cm;
opisany na odwrocie
olej , płótno, 140 x 140 cm;
opisany na odwrocie: SZYBA VIII/ Jagoda Szymańska/ 2009 oraz Jagoda Szymańska/ “Szyba VIII” oraz na krośnie: Jagoda Szymańska “Szyba VIII” Poznań 2009