Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 307
Stadion Dziesięciolecia, 2008
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: E.DWURNIK / 2008
sygn. p. d.: E.DWURNIK / 2008