Nr katalogowy: 619
Papierośnica
Londyn, firma W. H. Manton Ltd. (czynna od 1836),
1938/39
prostopadłościenna, na całej powierzchni giloszowana, wewnątrz złocona;
srebro próby 930 (kroczący lew); wys. 1 cm, szer. 9,7 cm, głęb. 8,9 cm; waga 163 g.
Londyn, firma W. H. Manton Ltd. (czynna od 1836), 1938/39