Nr katalogowy: 611
Patera okrągła
Niemcy?, lata 20.-40. XX w.
wsparta na trzech wolutowych liściastych nóżkach zakończonych u nasady pąkami róż, czara profilowana, dekorowana w centralnej części lustra ornamentem młotkowanym;
plater nie sygnowany; wys. 5,5 cm, średnica 28 cm.
Niemcy?, lata 20.-40. XX w.