Jan KUŚMIDROWICZ (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 266
Las siewierski, ok. 1915
olej, karton, 35 x 52 cm,
sygn. p. d.: Jan Kuśmidrowicz
sygn. p. d.: Jan Kuśmidrowicz