Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy: 264
Wiejski skrzypek, 1912
olej, płótno naklejone na tekturę, 37 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912