Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)
Nr katalogowy: 248
Akt, ok. 1932
olej, płótno, 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Józef Krzyżański
olej, płótno, 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Józef Krzyżański
Na odwrocie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z roku 1932, z numerem 2276, nazwiskiem autora, z tytułem Akt I. techniką i ceną raz nalepka wystawowa z Poznania z roku 1936 z nazwiskiem autora, adresem, tytułem Akt II [sic!], oraz ceną.