Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)
Nr katalogowy: 201
Motyw z południa Europy, ok. 1920
akwarela, papier, 22 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Augustynowicz
sygn. l. d.: Augustynowicz