Sylweriusz SASIM (1922-1996)
Nr katalogowy: 337
Kompozycja, 1967
olej, płótno, 53 x 58 cm
olej, płótno, 53 x 58 cm;
na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanymi
informacjami o pracy oraz nalepka z Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie