Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 263
Madonna z Dzieciątkiem
i św. Janem Chrzcicielem;
olej, blacha, 48 x 39 cm
i św. Janem Chrzcicielem;
olej, blacha, 48 x 39 cm
Nawiązanie do renesansowych przedstawień Madonny z Dzieciątkiem, inspirowanych obrazami Rafaela.