Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy: 252
Pejzaż
olej, płótno naklejone na tekturę,
52,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Przebindowski