Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Nr katalogowy: 218
Pejzaz zimowy, 1928
olej, płótno, 70 x 105,5 cm;
sygn. p. d.: T. ZIOMEK / 1928
sygn. p. d.: T. ZIOMEK / 1928