Zvi RAPHAELI (1920/1924-2005)
Nr katalogowy: 217
Tora
litografia podmalowana akwarelą, papier, 48 x 63 cm,
sygn. p. d.: ZviRapchaeli
sygn. p. d.: ZviRapchaeli