Zygmunt SCHRETER (1886-1977)
Nr katalogowy: 208
Czytający gazetę, ok. 1960
akwarela, papier, 36 x 29,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Schreter
sygn. l. d.: S. Schreter