Nr katalogowy: 108

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 108

Łosie i niedźwiedzie - praca z „Teki Myśliwskiej”

litografia barwna, papier, 28 x 42,5 cm
(w świetle oprawy), sygn. l. d.: jFałat/ Nieśwież