Nr katalogowy: 201

NATALIA LL (ur. 1937)

Nr katalogowy: 201

Banan, 1995, 2009

fotografia, technika własna, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. l. d.: NATALIA LL; dat. p. d.: 2009