G. HONEGGER (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 281
Scena żydowska
olej, płótno dublowane, 110 x 150 cm;
sygn. l. d.: GHonegger/ Paris
sygn. l. d.: GHonegger/ Paris