Juliusz SŁABIAK (1917-1973)
Nr katalogowy: 254
Obóz cygański, ok. 1960
olej, płótno, 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak