Nr katalogowy: 240
Pejzaż- Kalwaria, 1909
olej, tektura, 24,5 x 36 cm
sygn. l. d.: WW;
olej, tektura, 24,5 x 36 cm
sygn. l. d.: WW;
na odwrocie odręczny napis ołówkiem Kalwaria 1909 oraz owalny stempel ze spuścizny po artyście z faksymile monogramu oraz numerem 000515 i dopisaną cyfrą 2;
na ramie nalepka z wystawy Piękno do mnie przyszło... . Wojciech Weiss - Malarstwo białego okresu 1905-1912, Warszawa - Muzeum Pałac w Wilanowie, 19 kwietnia - 10 czerwca 2007.