Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy: 228
Kaczeńce, 1964
olej, tektura, 50 x 37 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha;
olej, tektura, 50 x 37 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha;
na odwrocie napis autorski: Kaczeńce 1964/ wym. 50 x 37/ olej, tekt/ Emil Krcha;
nalepki:
1.) z odręcznie napisanym numerem 101. oraz z tytułem i techniką;
2.) z wystawy pośmiertnej w bydgoskim Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego 22 XI 1978 do 3 IV 1979, z nr kat. 126.
Obraz wystawiany na wystawie monograficznej w BWA w Krakowie w 1965 r., nr kat. 101