Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Nr katalogowy: 226
Mimoza w japońskim wazonie, ok. 1935
olej, płótno, 100 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski