Jadwiga TETMAJERÓWNA (1891-1975)
Nr katalogowy: 224
Pejzaż wiosenny II
olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Jadw. Tetmajerówna;